Kontakt

[ A+ ] /[ A- ]

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego

Lusławice 250, 32-840 Zakliczyn

tel. 14 665 10 30, luslawice@penderecki-center.pl

NIP: 873-30-86-616, REGON: 120134472

 
współrzędne GPS: 49°51’19.94″N 20°49’44.64″E

 

Dyrektor Centrum

Adam Balas – e-mail: adam.balas(at)penderecki-center.pl

Księgowość

Elżbieta Wróblewska |główny księgowy –  e-mail: elzbieta.wroblewska(at)penderecki-center.pl

Kierownik ds. organizacji i rozliczeń

Ilona Suchecka – e-mail: ilona.suchecka(at)penderecki-center.pl

Administracja

Alfred Wolanin |kierownik - e-mail: alfred.wolanin(at)penderecki-center.pl
Bogusław Mach | e-mail: boguslaw.mach(at)penderecki-center.pl

Organizacja

Wanda Gajdamowicz | koordynator – email: wanda.gajdamowicz(at)penderecki-center.pl
Paula Bogutyn | koordynator – e-mail: paula.bogutyn(at)penderecki-center.pl

Dział Techniczny

Mateusz Dulęba |kierownik  e-mail: mateusz.duleba(at)penderecki-center.pl

Technologia Sceny

Michał Cygan | e-mail: michal.cygan(at)penderecki-center.pl
Maksymilian Mach | e-mail: maksymilian.mach(at)penderecki-center.pl

Biuro w Krakowie

ul. Juliusza Lea 191/3, 30-133 Kraków

tel. +48 12 333 40 01

krakow@penderecki-center.pl

Marketing

Wojciech Wąsowicz – e-mail: wojciech.wasowicz(at)penderecki-center.pl

Organizacja

Jan Tomala – e-mail: jan.tomala(at)penderecki-center.pl

 

 

Comments are closed.