Aktualności
zobacz wszystkie

Zimowa Akademia Muzyki 2021

Miło nam ogłosić, że w terminie od 17 stycznia do 27 lutego 2021 w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach po raz kolejny odbędzie się Zimowa Akademia Muzyki - cieszący się wielką popularnością cykl kursów mistrzowskich prowadzonych przez najznakomitszych polskich Pedagogów.

Więcej

87. ROCZNICA URODZIN KRZYSZTOFA PENDERECKIEGO

W dniu dzisiejszym przypada 87 rocznica urodzin zmarłego 29 marca kompozytora. W tym wyjątkowym czasie pragniemy przypomnieć Pasję według św. Łukasza - dzieło stanowiące moment zwrotny w drodze twórczej Artysty, utwór przepełniony symboliką i niosący nadzieję.

Więcej

PERŁY LUSŁAWIC – MUZYCZNE ARBORETUM

Premierowy odcinek inaugurujący cykl muzyczno - dendrologiczny "Perły Lusławic - Muzyczne Arboretum" poświęcony wyjątkowym gatunkom drzew znajdujących się w Arboretum Elżbiety i Krzysztofa Pendereckich w Lusławicach.

Więcej

Poznaj Centrum

Centrum jest miejscem spotkań młodych adeptów muzyki z mistrzami sztuki wykonawczej i kompozytorami, a także wybitnymi postaciami szeroko pojętej humanistyki. Sercem obiektu jest sala koncertowa dla 650 słuchaczy oraz estrada o powierzchni 200 metrów kwadratowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Programy
zobacz wszystkie

Festiwal Emanacje

Letni Festiwal EMANACJE jest wydarzeniem muzycznym niezwykłym pod względem bogactwa oferty koncertowej, wyjątkowości artystów wykonawców, a także zasięgu geograficznego.

Dowiedz się więcej

Lusławicka Orkiestra Talentów

Program mistrzowskich warsztatów orkiestrowych skierowany do najzdolniejszych, a zarazem najmłodszych instrumentalistów – laureatów ogólnopolskich przesłuchań i międzynarodowych konkursów.

Dowiedz się więcej

Zimowa i Letnia Akademia Muzyki

Programy dedykowane młodym, uzdolnionym instrumentalistom – wyróżniającym się uczniom szkół muzycznych I oraz II stopnia z całej Polski oraz studentom uczelni artystycznych.

Dowiedz się więcej

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami kulturalnymi odbywającymi się w Europejskim Centrum Kultury Krzysztofa Pendereckiego.