BILETY

BILETYBilety wstępu na wydarzenia organizowane w Centrum oraz ekspozycję multimedialną w chwili obecnej są dostępne WYŁĄCZNIE online poprzez stronę internetową www.bilety24.pl lub na miejscu w biletomacie, gdzie możliwa jest płatność WYŁĄCZNIE kartą płatniczą. Obecnie brak jest możliwości płatności gotówką. Za utrudnienia przepraszamy.
Biletomat jest czynny w następujących dniach i godzinach:
Sobota 14:00 - 19:00
Niedziela 14:00 - 19:00
REGULAMIN

REGULAMIN

W związku z ograniczeniami spowodowanymi przez COVID 19 zapoznaj się z regulaminami wydarzeń organizowanych w CENTRUM oraz pobierz obowiązkowe oświadczenie o stanie zdrowia, które należy uzupełnić przed każdym wejściem na teren CENTRUM I ARBORETUM.


1. WARUNKI UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ EUROPEJSKIE CENTRUM MUZYKI KRZYSZTOFA PENDERECKIEGO W BUDYNKU CENTRUM I ARBORETUM PODCZAS TRWANIA EPIDEMII WIRUSA SARS-CoV-2

2. REGULAMIN ZASAD PRZEBYWANIA NA TERENIE ARBORETUM

3. OBOWIĄZKOWE oświadczenie o stanie zdrowia

KONCERTY

KONCERTY


Poniżej przedstawiamy aktualny harmonogram naszych koncertów oraz linki do zakupu biletów na poszczególne wydarzenia.

------------------------------------
8. FESTIWAL MUZYKI EMANACJE 5 lipca - 30 sierpnia 2020

EMANACJE w KRAKOWIE - Pamięci Krzysztofa Pendereckiego

------------------------------------

EKSPOZYCJA

EKSPOZYCJA MULTIMEDIALNA
„KRZYSZTOF PENDERECKI – DZIEDZICTWO POLSKIEJ MUZYKI XX I XXI WIEKU”

GODZINY OTWARCIA WYSTAWY:
Sobota: 14:00 – 18:00
Niedziela: 14:00 – 18:00

CENNIK:
Bilet ulgowy 14 zł *
Bilet normalny 18 zł


*Bilet ulgowy,
za okazaniem dokumentu stwierdzającego uprawnienie do ulgi, przysługuje:
 • uczniom
 • studentom
 • osobom powyżej 65. roku życia
 • emerytom, rencistom
 • osobom z niepełnosprawnościami
 • nauczycielom
 • kombatantom
 • honorowym dawcom krwi
Zwolnienie z opłaty za wstęp przysługuje:
 • posiadaczom imiennych zaproszeń wydanych przez Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
 • opiekunom grup szkolnych (1 opiekun na 10 dzieci) i osób z niepełnosprawnościami
 • dzieciom do lat czterech
 • osobom fizycznym odznaczonym Orderem Orła Białego, Orderem Wojennym Virtuti Militari, Orderem Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej, Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis"
 • pracownikom muzeów wpisanych do Państwowego Rejestru Muzeów
 • członkom Międzynarodowej Rady Muzeów (ICOM) i Międzynarodowej Rady Ochrony Zabytków (ICOMOS)
 • posiadaczom Karty Polaka, o których mowa w ustawie z dnia 7 września 2007 r. o Karcie Polaka (Dz. U. Nr 180, poz. 1280 oraz z 2008 r. Nr 52, poz. 305)
ARBORETUM

ARBORETUM

Zwiedzanie lusławickiego arboretum Krzysztofa Pendereckiego odbywa się w każdą sobotę i niedzielę miesiąca w zorganizowanych grupach. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja biletów wstępu poprzez system on-line. Bilety są bezpłatne a system rezerwacji uruchamiany jest w poniedziałek poprzedzający zwiedzanie.
Na wyjątkową kolekcję dendrologiczną arboretum, składa się przede wszystkim 15-hektarowy park ze zbiorem ponad 1 500 gatunków drzew i krzewów - unikalnych w skali Europy. W parku znajduje się także zabytkowy dwór z XVIII w. oraz sąsiadujący z nim XVI - wieczny Lamus, a także Mauzoleum Faustusa Socyna.

Podczas Festiwalu Emanacje, w okresie od 5 lipca do 30 sierpnia 2020 roku, w każdą sobotę i niedzielę organizujemy dwa wejścia do Parku z przewodnikiem: o godz. 14.30 i 16.30. Zwiedzanie Arboretum jest bezpłatne, jednakże należy wcześniej zarezerwować wejściówkę.

Osoby, które zarezerwowały wejściówki, prosimy o zbiórkę na placu przed głównym wejściem do budynku Centrum na 15 minut przed planowaną godziną zwiedzania (o 14.15 dla grupy z godz. 14.30; o 16.15 dla grupy z godz. 16.30).Po wejściu grupy do parku nie ma możliwości dołączenia do zwiedzania, dlatego prosimy o punktualność.